Бездоганні страви гриль та випічка надзвичайно швидко.

Наші потреби та очікування зростають кожного дня, ось чму навіть найдосвідченіші кулінари часто не знаходять достатньо часу для приготування улюблених, вишуканих страв. Завдяки технології Dual Crisp мікрохвильові печі ChefPlus забезпечують ідеальні страви гриль та ароматну випічку без зайвих компромісів. З ChefPlus Ваші страви завжди будуть соковиті всередині та вкриті хрусткою, апетитною скоринкою.

Система Dual Crisp

Cистема Dual Crisp завдяки двомірній системі розповсюдження хвиль забезпечує надзвичайно хрустку та апетитну скоринку на Ваших стравах. У порожнині розташовані два емісори: перший - діє на всю порожнину, другий - направляє хвилі виключно на спеціальну тарілку Сrisp, нагріваючи її. Така система дозволить Вам готувати страви, що запечені або засмажені рівномірно та соковиті всередині..

CRISP Fry

Здорове харчування без олії

Інноваційна система Dual Crisp гарантує, що Ваші страви з мікрохвильової печі смакуватимуть не гірше, ніж якби Ви пригоутвали їх у духовій шафі. Завдяки поєднаній дії ексклюзивної технології Dual Crisp та примусової вентиляції страви залишаються соковитими всередині та вкриваються хрусткою, смачною скоринкою. Більш того, Chef Plus має набір автоматичних рецептів для функції CrispFry для смачного та корисного смаження без використання надмірної кількості олії.

Chef Menu

Прості та смачні автоматичні рецепти

Набір попередньо встановлених програм допоможе заощадити час, не поступаючись при цьому якістю. Насолодіться інтуїтивним управлінням та неперевершеними стравами повною мірою.

Спеціальні рецепти,
в тому числі рис, овочі,
лазанья та мафіни.

chefPlus

Унікальні результати породжені
унікальними технологіями.

Модельний ряд ChefPlus

Мікрохвильова піч Whirlpool соло: чорний колір - MCP 347 BL

Мікрохвильова піч Whirlpool соло: чорний колір - MCP 347 BL
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОДУКТ

Будь ласка, додайте продукт для порівння

Порівняти ( техніка)

Будь ласка, додайте продукт для порівння

-->