духова шафа лінії Absolute

Духова шафа лінії дизайну Absolute з технологією 6TH SENSE

Параметри приготування

Спеціальна функція для кожного з Ваших рецептів

Відчуйте небувалий комфорт. Поворотний програматор 6TH SENSE дозволить Вам обрати одну з 6 категорій продуктів та налаштує параметри для досягнення якнайкращих результатів
Ще більше простору для Ваших кулінарних фантазій

Cook 3

Ще більше простору для Ваших кулінарних фантазій

Об'єм 65л. дозволить Вам готувати ще більше страв одночасно. Ви отримаєте справжню насолоду від простору, адже тепер Ви можете розміщувати страви на 5 різних рівнях.
Функція Ready2Cook

Ready 2 Cook

Виняткове заощадження часу та електроенергії

Спеціальна функція Ready2Cook допоможе отримати чудові кулінарні результати без попереднього розігріву. Таким чином Ви зможете заощаджувати до 20% часу та електроенергії.*
Дизайн духових шав лінійки Absolute

Абсолютний дизайн, абсолютна краса

Отримайте справжню насолоду від колекції Absolute. Ці духові шафи подарують Вам незабутній досвід за рахунок якісних матеріалів, спеціальних захисних покриттів та витонченого дизайну, завдяки якому вони пасуватимуть до будь-якого інтер'єру.
Дизайн

Революційна очистка духової шафи

Технологія SmartCleanTM створена з турботою про оточуюче середовище та з повагою до Вашого часу. Вона допоможе очистити духову шафу значно швидше та простіше. Більш того, Вам більше не потрібно буде використовувати абразивні миючі засоби.

Легке ковзання

Висувні полиці зроблять процес приготування ще простішим. Ми удосконалили не лише дизайн решіток, але й зробили їх більш стійкими та надійними. Також ми повністю оновили деко для ще кращих результатів.

Надзвичайно тихо

Завдяки дотягувачам Soft-Closing на Вашій кухні стане ще тихіше та спокійніше. Спеціальний механізм дверцят запобігає зайвому шуму.