Нова індукційна варильна поверхня Whirlpool i100 з технологією CleanProtectTM

Нова індукційна варильна поверхня Whirlpool i100 з технологією CleanProtectTM

Для легкого очищення* варильної поверхні знадобиться лише вода.

*Порівняно з індукційними варильними поверхнями Whirlpool без покриття CleanProtect.

Забудьте про виснажливе очищення

Увесь бруд та плями легко видаляються за допомогою невеликої кількості води та губки.
Ваша варильна поверхня сяятиме блиском і через багато років користування, — і все це без застосування мийних засобів чи спеціальних інструментів для догляду!

Подбайте про планету, коли миєте варильну поверхню

Подбайте про планету, коли миєте варильну поверхню

Чи знаєте ви, що завдяки CleanProtect™ ви можете заощадити до 6 пляшок знежирювача*?
*Економія за 1 рік, з розрахунку використання 11,4 мл універсального знежирювача (еквівалентно 6 розпиленням) 8 разів на тиждень; місткість пляшки 750 мл.

Насолоджуйтеся приготуванням улюблених страв

З технологією 6TH SENSE ідеальне приготування улюблених страв — це справді цілковито інтуїтивний процес. Встановлення точної температури нагрівання конфорок ще ніколи не було таким простим завдяки 4-м попередньо встановленим спеціальним функціям. Просто оберіть потрібну програму, — підтримка тепла, топлення, тушкування чи кип'ятіння, — і варильна поверхня автоматично встановить найоптимальнішу температуру нагрівання конфорок для обраного способу приготування.

Підтримка Тепла
Топлення
Тушкування
Кип'ятіння
#
 • Підтримка Тепла

  Підтримуйте страви теплими одним дотиком. Функція підтримки тепла допомагає зберегти готові страви теплими, вона активується відразу після закінчення фази приготування й автоматично контролює температуру страв, щоб ті не пригоріли.

#
 • Топлення

  Відтепер ви можете розтоплювати продукти одним натисканням.
  Функція топлення забезпечує ідеальний температурний режим для розтоплення таких делікатних продуктів, як шоколад і вершкове масло, зводячи до мінімуму ризик підгоряння та прилипання.

#
 • Тушкування

  Тривале тушкування за постійної невисокої температури.
  Ця функція призначена для повільного приготування у щільно закритому посуді. Під час тушкування рідина випаровується повільно, продукти не прилипають до посуду, а готова страва виходить ніжною й соковитою.

#
 • Кип'ятіння

  Кип'ятіть воду й підтримуйте її в киплячому стані.
  Функція кип'ятіння все тримає під контролем, вона швидко кип'ятить воду й запобігає зайвим витратам води й електроенергії.

Об'єднуйте варильні зони відповідно до ваших потреб

ChefControl
ConnexionZone
FlexiCook
FlexiSide
#
 • ChefControl

  Ця інтуїтивно зрозуміла функція ділить варильну поверхню на 3 різні теплові зони й автоматично активує їх залежно від того, на яку з них поставлено посуд. Посуд можна просто переміщувати з однієї зони на іншу, якщо страви потребують приготування за різних температур. Це забезпечує легкість усього процесу: приготування можна розпочати на високій температурі, а потім перейти до нижчої температури, просто перемістивши каструлю по поверхні.

#
 • ConnexionZone

  Ідеальний простір для каструль і сковорідок будь-якого розміру.
  Дві незалежні конфорки, які можна легко об'єднати в одну зону приготування для розміщення великих каструль і сковорідок.

#
 • FlexiCook

  Дозволяє винятково гнучко використовувати варильну зону, створену шляхом об'єднання двох конфорок з однаковим рівнем нагрівання. Зона Flexi залишається активною весь час, поки ви користуєтеся нею. Якщо ви поставите каструлю лише на одну частину зони, система автоматично забезпечить нагрівання лише там, де стоїть посуд.

#
 • FlexiSide

  Забезпечує максимальний простір для готування, виняткову універсальність і рівномірний розподіл температури завдяки 4 індукторам. Зони приготування їжі можна використовувати як окремо, так і об'єднувати по вертикалі, таким чином ви можете ставити й переміщувати каструлі в будь-яке місце в межах цієї зони.

Інші функції

Power Management

Цілковита гнучкість енергоспоживання. Ви можете встановити максимальну потужність, обравши один із чотирьох рівнів: 2,5 кВт, 4,0 кВт, 6,0 кВт або 7,2 кВт. Варильна поверхня автоматично розподіляє рівень електроспоживання між усіма конфорками, не перевищуючи встановленої межі.

Безпосередня візуалізація і прямий доступ

Новий інтерфейс користувача робить керування варильною поверхнею простішим, ніж будь-коли. Він безпосередньо відображає зони приготування й пропонує чітке розуміння елементів керування для кожної з них. А прямий доступ до рівнів потужності робить керування варильною поверхнею ще більш інтуїтивно зрозумілим.

Бездоганно вписується в будь-який інтер'єр

Дизайн нової індукційної варильної панелі Whirlpool розроблено таким чином, щоб він ідеально вписувався в інтер'єр будь-якої кухні. Вона не потребує місця під стільницею для фронтальної вентиляції і не має естетичних недоліків. Конструкція без зазорів дозволяє встановлювати варильну поверхню просто на стільницю. Мінімальна необхідна товщина стільниці має бути 12 мм для встановлення без духовки або 28 мм з духовкою. Вона легко встановлюється в нішу для газової плити розміром 60 і 65 см* без додаткових припасувань і регулювань. У результаті ви отримуєте легке й бездоганне встановлення на будь-якій кухні.

*Стосується індукційних варильних панелей 60-65 см і вирізів для газових варильних поверхонь 480x560.