Пральна машина  FreshCare+ з функцією пари

Пральна машина FreshCare+ з функцією пари

Зберігайте свій одяг свіжим до 6 годин після закінчення циклу прання.

Делікатне відпарювання Ваших речей у пральній машині*

* Догляд FreshCare+ перешкоджає утворенню неприємних запахів у пральній машині протягом 6 годин після завершення обраної програми. Опція не активується для програм догляду за делікатними виробами та виробами з пуху
FreshCare+

Новий вимір свіжості

FreshCare+

Інноваційна технологія FreshCare+ підтримує свіжість Ваших речей, перешкоджає утворенню неприємних запахів та зменшує зминання білизни до 6 годин після закінчення циклу прання."
Ця технологія стане незамінним рішенням у тих випадках, коли Ви не встигли або забули дістати білизну відразу після прання, оскільки навіть при цьому Ваша білизна все одно залишиться свіжою та м'якою. Цикл FreshCare+ передбачає періодичне двонаправлене обератння барабану у поєднанні з помірним відпарюванням.Така дія покращує циркуляцію повітря у барабані, перешкоджаючи утворенню неприємних запахів та зменшує зминання білизни завдяки підтриманню оптимального рівня вологи. Ви можете активувати опцію FreshCare+ під час встановлення основних параметрів прання або безпосередньо під час прання*.Відмінити опцію Ви можете у будь-який час
* Опція не активується для програм догляду за делікатними виробами та виробами з пуху.
SoftMove

Ексклюзивний догляд забудь-яким типом білизни

SoftMove

Завдяки новій системі SoftMove барабан має спеціальний алгоритм обертання для кожного типу білизни та відповідно до кожного з етапів прання: від забору води до віджиму. Це гарантує неперевершені результати та надзвичайний догляд за кольором та формою Ваших речей. Ви можете обирати з-поміж 14 різних програм, які створені для того, щоб задовольнити будь-які Ваші потреби під час прання: наприклад, від прання більш грубих речей, приміром, джинсових та бавовняних, до делікатних тканин, як то шовку та вовни.

Оновлений мотор, система SoftMove з 6 різними типами рухів барабану та опція оптимізація часу прання забезпечать дбайливий догляд за Вашими речами та якнайкращі результати прання
Найкращі технології

Ідеально чисті речі за температури 15°C замість 40°C*

Ідеальний цикл прання для збереження кольору та краси Ваших речей якомога довше. Прання за температури 15 °C з результатами як за температури 40 °C. Завдяки системі SoftMove з оптимізованим алгоритмом обертання барабану речі не прилягають одна до одної занадто щільно, а миючий засіб, відповідно, глибше проникає у волокна тканин. Таким чином, Ви отримуєте ефективні результати навіть за низьких температур.
* У порівнянні з половинним завантаженням циклу Змішані тканини (40 °C/59хв).

Ретельність прання, яка відповідає всім Вашим потребам

Опція Clean+ дозволяє адаптувати цикл прання відповідно до ступеня забруднення Ваших речей. Ви можете обрати з-поміж 3 різних рівнів: Інтенсивне прання,Щоденне прання та Швидке прання.

Удосконалений мотор для довготривалої служби Вашої пральної машини

Надзвичайно тихий, удосконалений електричний мотор - серце Вашої пральної машини. Інверторний мотор SenseInverter - надзвичайно ефективний та дозволить Вам заощадити до 30% електроенергії у порівнянні з класом А+++.

Створена для відчуття комфорту та краси

Нова пральна машина FreshCare+ має інтуїтивний та простий у використанні інтерфейс, який суттєво спрощує управління приладом та перетворює прання на приємність. Широкі дверцята з ергономічною ручкою також роблять щоденне користування машиною ще приємнішим.