Whirlpool є почесним
членом IWBI

Whirlpool буде підтримувати та співпрацювати
з Міжнародним інститутом будівництва WELL

У Whirlpool ми прагнемо покращити якість життя вдома та дати людям змогу примножувати щоденні моменти благополуччя завдяки нашим інноваційним рішенням, розробленими для створення середовища, яке дозволяє людям розслабитися та зосередитися на важливому.

Мета нашого бренду повністю співпадає з цінностями IWBI, тому ми пишаємося тим, що підтримуємо та допомагаємо розвивати цей переконливий глобальний тренд.

Дізнайтеся більше про
Міжнародний інститут будівництва WELL

IWBI очолює глобальний рух до фокусу на здоров’ї та благополуччі завдяки своєму підходу до будівель, організацій і спільнот, які в першу чергу орієнтуються на людей. Вони використовують Стандарт будівництва WELL (WELL), як дорожню карту для створення та сертифікації приміщень, які покращують здоров’я людини та її благополуччя.

Ця дорожня карта встановлює шлях для досягнення факторів, які в першу чергу фокусуються на здоров’ї, що допомагає кожному з нас працювати якнайкраще та бути найкращими, підтримуючи фізичне та психічне здоров’я згідно з 10 основними концепціями.

Whirlpool та IWBI.  Разом до благополуччя.

Whirlpool та IWBI.
Разом до благополуччя.

WHIRLPOOL, ЯК КЛЮЧОВИЙ ЧЛЕН IWBI, НАГОЛОШУЄ НА ВАЖЛИВОСТІ ДОБОРОТУ В ДОМІ ТА НА РОБОТІ.

Як борець за благополуччя вдома , Whirlpool є рішучим прихильником цього тренду, розробляючи інноваційні технології для збереження енергії, води та часу та для підтримки здорового, комфортного середовища без жодного стресу. У міру того, як ми дізнаємося більше про взаємозв’язок між фізичним середовищем і здоров’ям людини, досконалий дизайн продукту може стати життєво важливою запорукою покращення якості життя щодня.