Інформація про он-лайн магазин

Оплата

Оплата
Після оформлення замовлення на нашому сайті, ми протягом одного робочого дня відправимо Вам підтвердження отримання замовлення та рахунок фактуру для сплати. На підставі рахунку-фактури Ви здійснюєте оплату за реквізитами, вказаними в рахунку-фактурі протягом 3-х календарних днів з дати виставлення рахунку

Умови обміну і повернення

Повернення, обмін, заміна і гарантійний ремонт товару здійснюється згідно Закону України «Про захист прав споживачів».
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»споживач має право розірвати укладений на відстані договір протягом чотирнадцяти днів . Це стосується всіх товарів, які придбані на нашому сайті. Для здійснення права на розірвання договору споживач повинен зберігати одержаний товар у незміненому стані, товар не повинен використовуватися, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ.
Для повернення товару Вам необхідно зв'язатись з нами поштою, за телефоном або за електронною поштою та узгодити час та дату повернення товару. Ви не зобов'язані пояснювати причину повернення. Повернення здійснюється за рахунок ТОВ ""Вірлпул Україна"". Запити на повернення приймаються у вигляді рекомендованого листа поштою за адресою: ТОВ ""Вірлпул Україна"" 01004, м. Київ, вул. Шовковична 42-44 та за адресою електронної пошти: service_ua@whirlpool.com. Якщо процедура повернення здійснюється відповідно до всіх вище викладених умов, договір укладений на відстані вважатиметься анульованим і ми повернемо Ваші кошти протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів від дати отримання запиту на повернення. Виключення становлять випадки, коли товар використовувався неналежним чином або був у вжитку (повноцінне використання приладу, замість тестового використання), у такому випадку Ви зобов’язані компенсувати амортизацію та логістичні витрати.
Для повернення товару необхідно надати:

• товар (і всю його комплектацію)
• розрахунковий документ, що підтверджує покупку
• гарантійний талон
• в разі виявлення в товарі істотного недоліку, акт сервісного центру, що підтверджує виявлення в товарів істотного недоліку
• паспорт та ідентифікаційний код.

Претензії приймаються в порядку передбаченому чинним законодавством України за адресою вказаною вище.

Доставка

Доставка товарів здійснюється через партнерів.
Після надходження грошей на рахунок ТОВ «Вірлпул Україна», з покупцем зв'язується представник і погоджує зручний час і місце доставки. Експедитор доставляє оплачений товар і всі необхідні супровідні документи за адресою, вказаною покупцем.Доставка здійснюється протягом 7-10 робочих днів від дати здійснення оплати. Такий термін доставки обумовлений наявністю товару на нашому складі, проте ми працюємо над тим, щоб Ваше замовлення було доставлене якомога швидше. ТОВ ""Вірлпул Україна"" не несе відповідальності за порушення термінів доставки у випадку настання умов непереборної сили. Доставка здійснюється по всій території України за виключенням тимчасово окупованих територій та АР Крим. Якщо Ваш товар був пошкоджений або загублений у процесі доставки Вам слід надати письмове звернення. У випадку ушкодження товару просимо Вас зберігати його до прибуття нашого майстра та обстеження товару. Замовлення, що складається з побутової техніка та аксесуарів може бути доставлене двома частинами.
Перевірка комплектності та відсутність зовнішніх дефектів у товарі здійснюється Експедитором у Вашій присутності. Комплектність товару визначається описом товару або інструкції по його експлуатації. Підтвердженням відсутності претензій до зовнішнього вигляду і якості товару є підпис покупця в документах про оплату. До товару додаються такі документи: гарантійний талон; Інструкція з експлуатації.

Строки та умови

Всі товари на нашому сайті продаються з гарантією виробника, що діє на території України. Термін гарантійного обслуговування та детальні умови гарантії кожного конкретного товару зазначені в експлуатаційних документах.
Перш ніж почати експлуатацію, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації. Гарантійний ремонт здійснюється представниками сервісних центрі при наявності гарантійного талона, документа, який підтверджує оплату товару, збереження всіх пломб на товарі.

Необхідно зберігати протягом гарантійного терміну всі документи, які додаються до товару при його продажу.

Гарантійний ремонт здійснюється протягом передбаченого гарантійного терміну представниками виробника (авторизованим сервісним центром) при дотриманні наступних умов:
• наявність заповненого гарантійного талона з печаткою/штампом продавця;
• документа, який підтверджує оплату товару;
• збереження всіх передбачених пломб на товар.

Виробник звільняється від відповідальності за недоліки товару, що були виявлені в період гарантійного строку, у разі їх виникнення після передачі виробу споживачеві:
- внаслідок порушення споживачем правил використання, транспортування або зберігання виробу;
- при виявленні у виробі сторонніх предметів, тварин, гризунів, комах або слідів їх життєдіяльності; - дій третіх осіб або непереборної сили;
- при нестабільності роботи параметрів електричної мережі, газових та водних комунікацій; - у разі використання виробу не за призначенням.
Виробник не несе відповідальності у випадку:
- недотримання правил установки виробу або залучення до установки технічно складних приладів сторонніх осіб, що не мають авторизації;
- при підключенні виробу використовуючи подовжувачі, трійники або перехідники;- якщо виріб не утримується в чистоті.
Гарантія виробника не поширюється:
- на механічні ушкодження, що виникли в результаті транспортування або експлуатації виробу;
- на вироби з вилученими або зіпсованими табличками, що містять ідентифікаційний та серійний номер виробу;
- на косметичні дефекти, що не впливають на справну роботу виробу;
- на витратні матеріали, такі як освітлювальні лампи, фільтри і т.п.; а також на переміщувані вручну деталі, такі як: полиці, корзини, ящики, решітки і т.п.
Ремонт виробу повинен здійснюватися тільки авторизованими сервісними центрами (організаціями). При виявленні неавторизованого втручання, гарантійні зобов’язання виробника припиняються.
Виробник не несе жодної відповідальності, за будь-який можливий збиток, завданий споживачеві, фізичним/ юридичним особам, у випадку недотримання споживачем вимог Виробника, зазначених у даному гарантійному документі та інструкції з експлуатації.

ПРОПОЗИЦІЯ (ОФЕРТА) ПРО УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ

ТОВ «Вірлпул Україна» (далі - Вірлпул), зареєстроване за адресою: Україна, 01004, м. Київ, вулиця Шовковична, будинок 42/44, ідентифікаційний код 35851294, платник податку на прибуток на загальних підставах, пропонує укласти договір купівлі-продажу Товару на умовах і в порядку, зазначених нижче. Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цієї пропозиції про укладення договору купівлі-продажу товарів (далі – Договір) на наступних умовах.

1. Терміни та визначення

1.1. Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Вірлпул Україна», що є юридичною особою, зареєстрованою відповідно до законодавства України за адресою: Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, будинок 42/44, ідентифікаційний номер – 35851294, платник податку на прибуток на загальних підставах.

1.2. Товар – продукція під торговою маркою Whirlpool, визначена Продавцем, опис якої розміщено на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua, за визначеною Продавцем ціною, назвою, технічною специфікацією, функцією та асортиментом.
Опис товару супроводжується його  зображенням.

1.3. Покупець – дієздатна фізична особа (досягла вісімнадцятирічного віку), яка здійснює замовлення Товарів у Продавця з використанням Інтернет-сайту www.whirlpool.com.ua на умовах даної публічної пропозиції (оферти).

1.4. Експедитор – Товариство з обмеженою відповідальністю «МУРАВЕЙ-УКРАЇНА», що є юридичною особою, зареєстрованою відповідно до законодавства України за адресою:  02092, м.Київ, вулиця Олекси Довбуша, будинок 37, ідентифікаційний номер – 37292640, платник податку на прибуток на загальних підставах.

1.5. Замовлення – заявка Покупця на купівлю Товарів, адресована Продавцю, яка оформлена і надана Продавцю за допомогою програмних засобів Інтернет-сайту www.whirlpool.com.ua.

1.6. Інтернет-сайт www.whirlpool.com.ua – сукупність даних, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера і  програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою www.whirlpool.com.ua.

1.7. Особистий кабінет - персональний розділ Покупця на сайті Продавця, доступ до якого має Покупець, в якому відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень. Реєстрація на Сайті здійснюється за адресою www.whirlpool.com.ua. Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.

1.8. Персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована (відповідно до ст.2 Закону України “Про захист персональних даних»).

1.9. Розпорядник персональних даних - фізична чи юридична особа, якій володільцем персональних даних або законом надано право обробляти ці дані від імені володільця (відповідно до ст.2 Закону України “Про захист персональних даних»), в даному випадку – Вірлпул.

2. Загальні положення

2.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) Вірлпул будь-якій фізичній особі (надалі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України – це договір, в якому одна сторона – підприємець бере на себе обов’язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо), а в даному випадку – роздрібна торгівля та послуги з доставки Товару. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

2.2. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям Покупцем умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та оплати замовлення.

2.3. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення та оплати Замовлення, Покупець підтверджує, що він:

а) цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами даної пропозиції (оферти);

б) дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених в Політиці конфіденційності та Згоді на обробку персональних даних.

При заповненні відповідної форми Покупець надає наступну інформацію:

1. Прізвище, ім’я, по батькові.

2. Стать.

3. Номер телефону – домашній та мобільний.

4. Адреса платника та адреса доставки (можуть співпадати).

5. E-mail адреса.

3. Предмет договору купівлі-продажу товарів

3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цією пропозицією (офертою) про укладення договору купівлі-продажу товарів, продати, поставити Покупцеві Товар на підставі Замовлення Покупця, а Покупець зобов'язується отримати такий Товар та оплатити його вартість у відповідності до умов Договору.

3.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий у заставу, чи не знаходиться в суперечці, під арештом і на нього не поширюються права третіх осіб.

3.3. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, передбачені законодавством, що регулює сферу правовідносин, які виникають і діють в процесі виконання договору, а також гарантує, що має право на реалізацію товару без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України і зобов'язується нести відповідальність у разі порушення прав Покупця в процесі виконання договору і реалізації Товару.

3.4. Продавець і Покупець підтверджують, що укладений між ними договір не є фіктивним, удаваною угодою та угодою, що здійснюється під впливом насильства або обману.

4. Порядок оформлення Замовлення

4.1. Покупець самостійно оформлює Замовлення через Інтернет-сайт www.whirlpool.com.ua, шляхом додавання обраних Товарів у "Кошик", заповнення відповідної форми, вказаної на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua. (відбувається резервування Товару).

4.3. Протягом 24 годин після оформлення замовлення Покупець отримує електронну версію рахунку, в якому вказується номенклатура Товару, вартість Товару, включаючи ПДВ, вартість доставки та банківські реквізити Продавця.

4.4. Електронна версія рахунку дійсна протягом 3 днів. Якщо протягом даного строку Покупець не здійснить оплату – Товар знімається з резерву.

5. Вартість товару та порядок оплати

5.1. Товар продається за актуальними цінами, встановленими на момент оформлення замовлення, які зазначаються на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua.

5.2. Всі товари поставляються у заводській упаковці. Вартість додаткової упаковки не включена у ціну Товару та підлягає додатковій оплаті Експедитору під час відвантаження Товару.

5.3. Загальна вартість Товару, що продається Покупцеві, зазначається у видатковій та товаротранспортній накладних, що надаються Експедитором Покупцеві (або його Представнику) під час  отримання Товару.

5.4. Ціна договору дорівнює сумі вартості всіх придбаних Товарів

5.5. Оплата здійснюється шляхом переказу коштів на банківський рахунок Продавця, зазначений в електронному рахунку. Замовлення  вважається оплаченим з моменту надходження грошових коштів на поточний рахунок Продавця.

5.6. Вартість Товару на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua. може бути акційною, в такому разі Покупець повинен самостійно уважно ознайомитись з умовами відповідної акції на сайті.

6. Порядок приймання-передачі Товару

6.1. Протягом 3 днів після оплати Товару, Експедитор узгоджує з Покупцем умови доставки товару (адреса, строк, зручний для Покупця час та інші).

6.2. Доставка в межах Києва здійснюється протягом 1 робочого дня, по регіонах – від 2 до 5 робочих днів.

6.3. Покупець має можливість як самостійно прийняти Товар, так і уповноважити іншу особу на вчинення таких дій, в тому числі, уклавши Договір доручення або ж завчасно попередивши про це Експедитора.

6.4. При передачі Товару Покупець перевіряє зовнішню цілісність упаковки та зовнішній вигляд Товару. Після цього Експедитор самостійно розпаковує Товар, а Покупець пересвідчується в належному зовнішньому стані товару (відсутності виробничого браку, механічних пошкоджень) та повноті його комплектності. Після проведення перевірки Товару Покупець ставить свій підпис в видатковій накладній, підтверджуючи перехід права власності на Товар від Продавця до Покупця, та товарно-транспортній накладній. Ризики втрати або випадкового пошкодження Товару переходять від Продавця до Покупця в момент передачі Товару Покупцю.

6.5. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Експедитор надає Покупцеві акт відповідної форми, в якому необхідно зафіксувати всі виявлені недоліки, та заява на повернення коштів. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відео зйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов’язаний повідомити Продавця про виявлені недоліки та домовитися про заміну товару, заповнивши при цьому рекламаційну форму на повернення товару. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту Покупця.

6.6. Сторони погоджуються, що у випадку недотримання обов’язкових вимог указаної процедури визначається отримання Покупцем Товару в належному стані — без будь-яких механічних пошкоджень, виробничого браку та в повній комплектності.

6.7. У випадках заміни неякісного Товару, оплата послуг Експедитора здійснюється коштом Продавця.

7. Післяпродажне обслуговування

7.1. На всі Товари, які поставляються за цим Договором, виробником Товарів встановлені гарантійні строки, які вказані у супровідній документації до Товару, та не перевищує 12 місяців з дати прийняття Товару Покупцем.

7.2. Гарантія не покриває знос, пошкодження чи інші дефекти, спричинені неправильним використанням, хімічною чи електричною дією, використанням Товарів з метою, відмінною від побутового використання, а також в тому випадку, якщо знос, пошкодження чи інші дефекти викликані недбалим чи неправильним поводженням Покупця.

8. Права та обов'язки Продавця

8.1. Продавець має право самостійно в односторонньому порядку змінювати ціни на Товар, асортимент Товару на дату та час відвантаження, технічні специфікації та функції Товару,

8.2. Продавець має право в односторонньому порядку відмовитись від виконання Замовлення, у випадку відсутності Товару у Продавця станом на дату та час відвантаження.

8.3. Продавець зобов’язаний надавати правдиву інформацію щодо Товарів, умов доставки та цін на них, забезпечити та гарантувати відповідність якості Товару вимогам якості на території України.

9. Права та обов'язки Покупця

9.1. Покупець має право отримати Товар самостійно, або ж з залученням представника; відмовитися від приймання Товару у випадку невідповідності його характеристик раніше замовленому товару; користуватися іншими правами згідно положень чинного законодавства України.

9.2. Покупець зобов’язаний надавати Продавцю достовірну, правдиву та коректну інформацію, у тому числі при реєстрації на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua; оплатити Товар згідно розрахункових та товаросупровідних документів за зазначеною в рахунку ціною.

9. Відповідальність сторін

9.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua. та придбаних у Продавця.

9.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

9.3. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.

9.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або воєнні дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил , обмеження імпорту та експорту, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, протягом 5 днів повідомляє про це іншу Сторону і надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.

10. Строк дії Договору

10.1. Договір вважається укладеним з моменту оформлення та підтвердження Покупцем Замовлення на інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua. та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань.

10.2. Одностороння зміна умов цього Договору не допускається, за виключенням зміни ціни, специфікації, функцій та асортименту товару тощо Продавцем.

11. Інформаційні повідомлення

11.1. Реєструючись на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua., Покупець дає Продавцю згоду на отримання інформаційних повідомлень від Продавця за допомогою служб коротких повідомлень (SMS) та електронної пошти.

11.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, написавши повідомлення на електронну адресу order_desk@whirlpool.com.

12. Правила використання матеріалів, розміщених на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua.

12.1. Сервіс www.whirlpool.com.ua. містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування, ноу-хау та інші матеріали, що охороняються законом, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

12.2. Весь зміст на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua. охороняється законодавством України.

12.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua., як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або відступленні, створювати похідні продукти та ін.

13. Інші умови

13.1. Укладений згідно даної пропозиції Договір вважається укладеним на території України і таким, що діє в рамках законодавства України.

13.2. Укладений згідно даної пропозиції Договір набирає чинності з моменту оформлення та оплати Замовлення та діє до моменту повного виконання зобов’язань сторін за ним.

13.3. Недійсність будь-якого пункту або частини Договору, укладеного згідно даної пропозиції, не призводить до недійсності Договору в цілому.

13.4. Усі спори, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Продавець можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

13.5. Продавець має право вносити зміни в текст цієї пропозиції на власний розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція пропозиції завжди доступна на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua..

13.6. Відсутність підписаного між Продавцем і Покупцем примірника договору, укладеного згідно даної пропозиції, на паперовому носії з підписами сторін,  не є підставою визнання цього договору не укладеним. Проведення підтвердження замовлення на Інтернет-сайті www.whirlpool.com.ua.  у відповідності із здійсненим Покупцем Замовленням на  сайті www.whirlpool.com.ua вважається акцептом Покупця (відповідно до ст. 642 і гл. 54 Цивільного кодексу України) і є моментом набрання чинності договору купівлі-продажу товарів.

13.6. При виникненні претензій/ пропозицій  Покупець може звернутися за телефоном:0 800 30 20 30  або електронною поштою service_ua@whirlpool.com

13.7. Інтернет-сайт www.whirlpool.com.ua може бути тимчасово, частково або повністю недоступній унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

ТОВ “Вірлпул Україна”
Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, будинок 42/44
Код в ЄДРПОУ 35851294
ІПН: 35851296557
п/р 26002200587006 (грн.) в ПАТ ”СІТІ Банк”, МФО 300584

Будь ласка, додайте продукт для порівння

Порівняти ( техніка)

Будь ласка, додайте продукт для порівння

-->