Supreme Clean 45см

W Collection

Supreme Clean 45см

Інноваційна посудомийна машина.

PowerClean Pro

PowerClean Pro

Яскраві результати, без попереднього миття вручну.

Завдяки технології PowerClean Pro, нова колекція W Collection Supreme Clean 45 см забезпечує неперевершену продуктивність, щоб впоратися навіть з найсильнішим забрудненням. Потужні задні струмені води забезпечують чудові результати очищення без необхідності ручного чищення або попереднього миття вручну, при цьому отримуючи на 30%* більше місця для завантаження
*Відсотковий показник вирахуваний при порівнянні завантаження у аналогічних моделях ТМ Whirlpool без PowerClean.
До +30%* додаткового місця

До +30%* додаткового місця

Маленький зовні, ще більший всередині.
Завдяки новим тримачам для каструль, розташованих у зоні PowerClean, нова колекція W Collection Supreme Clean 45 см дозволяє отримати до 30%* додаткового місця для завантаження: великі тарілки та каструлі можна зручно розташувати у вертикальному положенні, отримавши чудові результати очищення та місце для іншого посуду
*Відсотковий показник вирахуваний при порівнянні завантаження у аналогічних моделях ТМ Whirlpool без PowerClean.
Дизайн

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Моделі преміум-класу розроблені для забезпечення плавної взаємодії з користувачами завдяки їх сенсорному інтерфейсу з чіткими значками та прямим доступом до циклів. Навігація ще більш інтуїтивно зрозуміла та приємна.

Верхня корзина Рухомі заслінки надійно утримують всі типи келихів, в тому числі фужери

Нові посудомийні машини Whirpool можуть похвалитися найсучаснішим дизайном та високоякісними компонентами, такими як сірі стійки та нові деталі ручки з нержавіючої сталі, що є справді відмінною ознакою їх прагнення до досконалості.

Універсальний пристрій

Додатковий простір для столових приладів, що дозволяє звільнити місце на нижній полиці та забезпечити ще більш ретельне миття посуду. Верхня корзина Рухомі заслінки надійно утримують всі типи келихів, в тому числі фужери.