холодильник Total No Frost

W Collection

Вбудовані холодильники Total No Frost

Відкрийте для себе життя без стресу завдяки найбільш безшумному вбудованому холодильнику Total No Frost на ринку. *

* Відноситься до категорії холодильників з нижньою морозильною камерою. Тест проведено для порівняння рівня шуму серед конкурентів, листопад 2020 року.
Технологія ZenInverter

Технологія ZenInverter

Надзвичайно ефективний, неймовірно безшумний

Тиша вдома відіграє важливу роль у нашому добробуті. Новий холодильник W Collection Total No Frost оснащений технологією ZenInverter, що забезпечує максимальну ефективність та зменшує шум. Інверторний компресор працює на низькій швидкості з найнижчим можливим рівнем шуму: його 32 дБА робить холодильник самим безшумним вбудованим холодильником Total No Frost на ринку*.
* Відноситься до категорії холодильників з нижньою морозильною камерою. Тест проведено для порівняння рівня шуму серед конкурентів, листопад 2020 року
Технологія Total No Frost

Технологія Total No Frost

Комфорт для вашої їжі

Технологія 6TH SENSE разом із технологією Total No Frost забезпечує ідеальні умови для зберігання продуктів.

Система MultiFlow рівномірно розподіляє потік прохолодного повітря в камері, а спеціальні висувні ящики, дають можливість вибрати місце зберігання їжі залежно від потреб та властивостей.

Усі ці функції допомагають створити найкраще місце для зберігання всіх видів продуктів.
Додатковий простір у вашому холодильнику

Комфорт для вашої їжі

Простір відіграє важливу роль у зберіганні продуктів харчування.

Новий холодильник W Collection Total No Frost має 10% додаткового місця *, яке не тільки виправдає, але й перевершить ваші очікування. Він також має набір для управління простором, що робить організацію вашого продовольчого простору надзвичайно гнучкою.
Управління простором

Гнучкі рішення

Пересувні полиці дозволять Вам у повній мірі використовувати вертикальний простір. Завдяки гнучкому перемщенню вони забезпечують легке зберіання продуктів.

Flexi Shelf+

Дозволяє гнучко використовувати простір для збереження предметів різного розміру між полицями.

3 спеціальні ящики

3 рівні висувних ящиків для вибору місця зберігання продуктів при ідеальній температурі. Дізнайтеся більше про Deli Box, Multi FreshBox та FreshBox+ нижче.

Гнучкі рішення

Пересувні полиці дозволять Вам у повній мірі використовувати вертикальний простір. Завдяки гнучкому перемщенню вони забезпечують легке зберіання продуктів.

Легкодоступний ящик у морозильній камері

Практичний висувний лоток у морозильній камері, призначений для організації найбільш часто використовуваних інгредієнтів, щоб вони завжди були під рукою.
Deli box
Multi FreshBox
Fresh Box+
Fresh pad
додаткова шухляда у вашому холодильнику
 • Deli box

  Ця шухляда підтримує певний рівень вологості та температури, тому ви можете розмістити в ній надзвичайно делікатні продукти.

ящики для овочів та фруктів
 • Multi FreshBox

  Спеціальний висувний ящик, який забезпечує 3 спеціальні налаштування температури, щоб довше підтримувати продукти свіжішими - риба та м'ясо (+/- 1 ° C), - фрукти та овочі (+/- 3 ° C) - молочні продукти (+/- 2 ° C)

Fresh box+ для зберігання овочів та фруктів
 • Fresh Box+

  Ящик з регулятором вологості для зберігання фруктів та овочів в оптимально свіжому стані та зовнішньому вигляді.

Знімний лоток
 • Fresh pad

  Знімний лоток із покриттям Microban Silver Shield®, здатний зменшити ріст бактерій до 99,9% *. * Незалежне тестування IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, Великобританія) з використанням ISO 22196.

Елегантний дизайн, відмінна продуктивність

Елегантний дизайн, відмінна продуктивність

Оновлений дизайн вбудованого холодильника W Collection Total No Frost вирізняється увагою до найдрібніших деталей, забезпечуючи бездоганну інтеграцію з будь-якою кухнею, повністю змінюючи внутрішнє оздоблення.